پول خوشگلی میاره!

این ایام مشغول مُراقبه ایم! مُعبّران و پیشگویان دربار، پیش آمدهای ناگواری در ناصیه مان دیده اند. البت بعد از دیدن و گفتن، همه گی شان به بیماری "آنفلوآنزای کهریزکی" دچار گشته، ریق رحمت را سر کشیده؛ به وادی حضرت حق کوچیدند! حالا بگذریم.

ما نمی دانیم ناصیه مان مگر چه اَش است که این پدرسوخته ها این همه درش فیلم های ناگوار دیده اند! انگاری گویا خداوند باریک تعالی! در ناصیه مان سینماتوغراف با فیلم هایی در ژانر! وحشت تعبیه کرده باشند! خدایا بارپروردگارا پس کی دست از ما کشیده رهای مان می کنی به حال خودمان! از ما بکش بیرون تصدقت!!!

از آن پدرسوخته های مُفت خور پرسیده بودیم: حال، چاره چیست؟ گفته بودند: با تغییر چهره و خوابیدن زیر تیغ بهترین جراحان زیبایی! کاخ، تغییر چهره دهید و خان و مان و کیان را وابگذارید به اعوان و انصار مهندس الممالک، و بگریزید به کشورهای دوست هم چون: برزیل - سوریه - لبنان، حتا به ارض موعود هم می توانید عزیمت کنید. گفته بودند: آنجا که از همه جا پذیراترند شما را! به صورت سؤالی فرموده بودیم : یعنی این چهره ی زیبایی که ما داریم بدهیمش دست جراح؟! گفته بودند: روی مان به دیفال، ولی چهره تان فقط به کار قاب گرفتن و زدن بر سر در مستراح های عمومی می خورد تا رعایا زور کمتری بزنند و پول بیشتری عاید بلدیه کنند!

حالی مان نشده بود چه گفته بودند آن زمان، لذا آن وقت نبود که به بیمارستان کهریزک روانه شان ساختیم. فرموده بودیم: یعنی بعدش چه شکلی می شویم؟ همه ی نمک نشناسان با هم فریاد کرده بودند: یکپارچه آقا ! جنتلمن ! زیبا !

آقا این " زیبا " را که گفتند فهمیدیم قصه از چه قرار است. دادیم همه شان را ببرند بیمارستان، درمان کنند. بُردنند، درمان کردند، صحت و سلامت تحویل... گورستان مجهول! دادند. پدرسوخته های ریقونه! ما خودمان یکپارچه جنتلمن تشریف داریم، نه اینکه پدران مان گفته اند: پول و زور، جنتلمنی می آورد. خب ما هم که تا بخواهند از این ها داریم. نداریم؟!

با این احوال، هم چنان مشغول مُراقبه ایم ببینیم قصه ی این مُلک اجدادی مان! چه می شود. نه این که واحد استخبارات کاخ خبر داده اند خبرهایی خواهد شد این ایام!!! 

/ 16 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
كلاغك

سلام و درود و شب بخير دريچه چون هميشه و با تمام قوا (!) به روز شد ....[گل]

پرهام

کشورهای دوست و همسایه!! [گل]

خلیل

سلام، چرا اینقدر بد بینی؟ بابا یکی خواسته خوشگل کنه تا آن دیگری بگوید " مثل هلو می خوام بخورمش . "

محمدرضا عشوری

خدایا بارپروردگارا پس کی دست از ما کشیده رهای مان می کنی به حال خودمان! از ما بکش بیرون تصدقت!!!

مریم راد

مرسی جنبه دیگری هم مانده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب بود که نه عالی بود

حسین ناژفر

دوست خوب و عزیز سلام احتراما شما را به خوانش سری جدید کاریکلماتورهایم( سری 51) دعوت می نمایم ، می توانید مطالب را در وبلاگم بخوانید. مخلص شما حسین ناژفر[گل]

فهیمه

سلام طبع لطیف و با ذوقی دارید بهتون تبریک میگم خیلی دلچسب بود.پاینده باشید

بانوی نیمه شب

درود شما مثل دوران رضاخان حرف میزنید مخصوصا اینکه از واژه "پدر سوخته" هم خیلی استفاده میکنید[نیشخند]

mojabah

سلام در ابتدا میخواهم به امام و تمام برادرن بسیجیم سلام گرمی بکنم. چند رور است که از بانک صادرات نمیتوانم پولم را بگیرم. گفتند تحت بر رسی‌ ۲ تا ۳ میلیون حسابها و گردآوری مشخصات صاحبان این حسابها هستند. تعجب می‌کنم چرا حتی از خودپرداز هم نمیتوانام پول بگیرم. شنیدم چندین میلیون دلار پول‌های بانک صادرات را آقایان دزدیدند و بانک مرکزی را هم تحریم کردند. آیا بانک مرکزی تحریم شده یا دزدیهای این آقایان وسعت گرفته؟ یا امام این احمدی‌نژاد و در و دسته‌اش را بندازید زندان تا دست از این دزدیها بر دارند. پول ما مقام زیاد ایشان و همبستگانشن را کور کرده است.«يَخْضَمُونَ مَالَ اللَّهِ خِضْمَةَ الْإِبِلِ نِبْتَةَ الرَّبِيعِ»(نهج‏البلاغه، خطبه 3) بعضي‌ها طوري از بيت المال مصرف مي‌كنند و آن قدر حيف و ميل مي‌كنند كه انگار شتر به علف تازه رسيده است.